Contact - Ford Brasov, Dealer autorizat Ford din Brasov, Bulevardul Grivitei

Ford mai aproape de tine

Locatie noua.

Bulevardul Grivitei A100, vizavi de Leroy Merlin, in vechea locatie Citroen.

Consultant autoturisme:
Radu Bucurenci – 0745 345 959
radu.bucurenci@fordbrasov.ro

Consultant vehicule comerciale:
Valentin Manciulea – 0740 108 819
valentin.manciulea@fordbrasov.ro

Consultant flote:
Levente Dezso – 0757 108 702
levente.dezso@fordbrasov.ro

Director de vanzari:
Dragos Nica – 0740 117 828
dragos.nica@fordbrasov.ro

Consultant masini rulate:
Mihai Nastase – 0752 197 723
rulate@fordbrasov.ro

Service autoturisme:
Serban Gabriel –  0757 367 328
service@fordbrasov.ro

Service vehicule comerciale:
Alin Bocu –  0744 677 766
service.cv@fordbrasov.ro

Service flote:
Alin Andrei –  0747 117 556
service.flote@fordbrasov.ro

Consultant Piese:
Sirbu Nicolae – 0757 108 705
piese@fordbrasov.ro

Tinichigerie si vopsitorie:
Eftimie Marius – 0752 197 725
daune@fordbrasov.ro

Garantii:
Barabas Attila – 0757 108 703
attila.barabas@fordbrasov.ro

Sef atelier:
Dorin Pivoda – 0744 679 995
service@fordbrasov.ro

Ford Asistenta Rutiera 24/7:
Romania – 021 300 1261

Prenume*

Nume*

Telefon*

Adresa email

Mesaj

*Acord ca Auto Novex SA sa retina datele personale prezente in acest formular si sa ma contacteze cu privire la oferte promotionale si alte informatii:

Aveti o intrebare? Sunați acum!
× Contact Whatsapp